Републиканско първенство по ски и биатлон за служители на МВР – 2017 г.

От 14 до 17 март тази година в Банско се проведе републиканското първенство по ски и биатлон за служители на МВР.

В състезанието взеха участие 12 отбора. В отборното КЛАСИРАНЕ – ПЪРВО МЯСТО – “СКИ АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ” и ПЪРВО МЯСТО – “БИАТЛОН” заслужено завоюваха представителите на ГДПБЗН.
Представителите на пожарната завоюваха общо тринадесет медала, от които девет златни, един сребърен и три бронзови медала. Постигнатите лични успехи на състезателите категорично допринесоха за класирането на отбора на първо място, като за Четвърта поредна година ГДПБЗН завоюва златото в „Ски алпийски дисциплини” и „Биатлон” и заема почетното първо място в комплексното класиране.